Утеплення будинків та фасадів в Івано-Франківську. Ціна на утеплення будинка.

- Якісно та швидко виконуємо утеплення фасадів будинків.

- Компанія з великим досвідом роботи (більше 20 років)

- Утепляємо котеджі та багатоповерхівки.

- З нашою доставкою, розвантаженням та риштуванням.

- Власна колорстудія з великим вибором кольорів та матеріалів.

- Власне виготовлення багетів.

- Консультація. Велике портфоліо!

Телефонуйте - 099 172-68-53

Розрахунок вартості утеплення будинку

Для розрахунку вартості матеріалів необхідних для утеплення будинку, потрібно знати площу фасаду, та периметр (не обов'язково).

Введіть параметри вашого будинку

Площа фасаду: М2
Периметр: М 

Перший етап: Підготовка фасаду, грунтування стін

Підготовка фасаду є першим етапом робіт по зовнішньому утепленню житлових будинків. Майстри очищують фасад від забруднень, заштукатурюють і грунтують наявні дефекти стін.

Другий етап: Установка стартового цокольного профілю.

Після підготовки підстави настає черга слідуючого етапу робіт – мова йде про установку стартового профілю. Для закріплення профілю використовуються спеціальні дюбелі.

Третій етап: Нанесення клею для пінопласту.

На рівній поверхні досить рівномірно нанести шар клею на пінопласт. Якщо є відхилення від вертикалі, то даний вид робіт обов’язково виконувати з використанням спеціального приладдя, а саме маятників.

Четвертий етап: Приклеювання пінопласту

Плити потрібно приклеювати горизонтально і обов’язково у напрямку знизу догори, при цьому потрібно перев’язувати вертикальні шви. В процесі приклеювання плит потрібно слідкувати за тим, щоб між окремими плитами не утворювалося щілин – це потенційні «містки холоду». Після цього пінопласт закріплюють дюбелями.

П'ятий етап:Армування сіткою

На поверхню пінопласту наносять армуючий склад, і розподіляють його рівномірно зубчастим шпателем. Далі в армований шар необхідно внести спеціальну лугостійку сітку. Після завершення цього етапу роботи наноситься ще один армуючий шар і вирівнюється.

Шостий етап: Грунтування перед фінішним декоративним покриттям.

При виконанні цих робіт слід мати на увазі, що товщина шару повинна бути меншою, ніж розмір наповнювача, що формує покриття.

Сьомий етап: Нанесення декоративно-захисного шару.

І, нарешті, на заключному етапі робіт з утеплення фасадів захисному шару фасаду будинку надається певна фактура.

Також ви можете скористатись консультацією нашого інженера, звоніть на номер
099 172-68-53

Наші роботи по утепленню фасадів в Івано-Франківську

В даному розділі ви можете переглянути деякі роботи по утепленню будінків в Івано-Франківську виконані нашою компанією. Ви можете підібрати бюджет та ознайомітись з інструкцією по утепленню фасадів. Цю та багато іншої корисної інформації можна знайти в розділі Утеплення будінків.


Ціни на енергоносії невблаганно ростуть. Сумнівним є те, що зростання коли небудь припиниться. Для економії Ваших коштів потрібно думати про збереження енергії яку ви споживаєте, оптимальним варіантом для цього є утеплення стін вашого будинку.

Перш ніж почати будувати чи навіть проектувати будівлю, необхідно подумати, як зберегти в ньому тепло,яке виходить через стіни, підлогу і дах Вашого будинку.

Компанія Арсбудкомплект виконує роботи по утепленню будинків та реалізує матеріали для утеплення в Івано-Франківську та Івано-Франківській області. Якщо ви бажаєте утеплити будинок, вам варто ознайомитись з технологією виконання робіт та підрахувати бюджет. На цій сторінці можна скористатись калькулятором утеплення фасадів (нижче), він допоможе вибрати оптимальний бюджет та будівельні матеріали

втрати тепла в неутепленному будинку

Згідно з даними вимірювання рівнія тепловтрат у будинку, через неутеплені стіни виходить до 50% тепла, через вікна та двері – до 25%, через дах -15%, через підлогу та стіни підвалу – до 10% тепла.

Зовнішнє утеплення будинку

На сьогодні найпоширенішою і найдоступнішою системою теплоізоляції є «скріплена система ». Утеплення по даній системі заключаєтся в закріпленні термоізоляційних плит спеціальним клеєм, а також захисту їх поверхні полімерцементними складниками, армованими спеціальною склосіткою і нанесенні шару декоративної штукатурки. Ця система дуже популярна в Європі, де займає приблизно 70% всього ринку. Системи теплоізоляції були розроблені ще 40 років тому і стали інтенсивно застосовуватися в Західній Європі і США. Сьогодні замовники та будівельні організації стали повсюдно використовувати цей спосіб утеплення. Утепленя стін дозволяює зекономити витрати на опалення БІЛЬШ НІЖ НА 50% .

Компанія «Арсбудкомплект» пропонує Вам дві системи утеплення стін за методом «Скріплення теплоізоляції» ,а саме:

Будинки, утеплені таким способом мають високий рівень температурного комфорту, а фасади будівель набувають привабливий індивідуальний та виразний вигляд.

Ще одним з переваг цієї системи є те, що її можна застосовувати для будинків які будуються і для завершених будівель. Якщо фасад вашого будинку потребує оновлення, Ви маєте можливість підвищити термоізоляційні властивості стін і одночасно покращити дизайн вашого житла.

Як утеплити будинок пінопластом?

Підготовка фасаду є першим етапом робіт по зовнішньому утепленню житлових будинків. Майстри очищують фасад від забруднень, заштукатурюють і грунтують наявні дефекти стін.

Другий етап- установка стартового профілю

Після підготовки підстави настає черга наступного етапу робіт – мова йде про установку стартового профілю. Профіль встановлюється обов’язково горизонтально так таким чином, як це обумовлено проектор самої будівлі. Для закріплення профілю використовуються спеціальні дюбелі. Слід зауважити, що між профілями треба залишати зазор завширшки 2-3 мм: це потрібно для компенсації теплового розширення.

Третій етап утеплення будинків в Івано-Франківську – це нанесення клею на пінопласт.

Для нанесення клею існують два способи: на рівній поверхні досить рівномірно нанести шар клею на пінопласт. Якщо є відхилення від вертикалі, то даний вид робіт обов’язково виконувати з використанням спеціального приладдя, а саме маятників. На плиту пінопласту встановлюють від 3 до 6 валиків клею (між ними повинні бути розриви). Потрібно слідкувати за тим, щоб клей покрив хоч би 40 відсотків поверхні пінопластової плити.

Плити першого ряду, як відомо, укладають на стартовий профіль, тому клей на ці плити наноситься з відступом від краю плити. Під час виконання робіт своєчасно видаляйте залишки клею – він не повинен потрапити в місце стику різних плит пінопласту.
Приклеювання плит на фасад

Четвертий етап утеплення стін в Івано-Франківську – це приклеювання плит на фасад будинку, що утеплюється.

Плити потрібно приклеювати горизонтально і обов’язково у напрямку знизу догори, при цьому потрібно перев’язувати вертикальні шви. В процесі приклеювання плит потрібно слідкувати за тим, щоб між окремими плитами не утворювалося щілин – це потенційні «містки холоду». Плити пінопласту притискайте одна до одної максимально щільно. Якщо зазори є, то їх можливо легко закрити за допомогою монтажної піни та залишків утеплювача. Стики листів пінопласту не повинні розташовуватися на віконних або на дверних прорізах. Виконавши цю вимогу, ви зробите зовнішнє утеплення фасадів (Івано-Франкіськ) більш ефективним.

П’ятий етап для збереження тепла фасадів – це закріплення пінопласту дюбелями.

Зробити це неважно – для цього слід спочатку просвердлити в стіні отвір під дюбель. Забити дюбель потрібно так, щоб його капелюх був в стик з пінопластовою плитою. Далі в дюбель вкручується гвинт або вбивається розпірний сердечник. Кількість дюбелів може бути різною, і залежить від особливостей розташування будівлі, вітрових навантажень, та ін.

Шостий етап – армування кутів

На шостому етапі утеплення стін виконується встановлення підсилюючих елементів. Цей етап ще називають армуванням кутів – і його дуже важливо зробити правильно.

Сьомий етап утеплення – армування теплоізоляції

Наступний етап – це армування теплоізоляції. На поверхню пінопласту наносять армуючий склад, і розподіляють його рівномірно зубчастим шпателем. Далі в армований шар необхідно внести спеціальну лугостійку сітку. Після завершення цього етапу роботи наноситься ще один армуючий шар і вирівнюється.

Восьмий етап утеплення будинків – це нанесення декоративно-захисного шару.

При виконанні цих робіт слід мати на увазі, що товщина шару повинна бути меншою, нуж розмір наповнювача, що формує покриття.

Заключний етап утеплення будинків в Івано-Франківську

І, нарешті, на дев’ятому, заключному етапі робіт з утеплення фасадів (Івано-Франківськ) захисному шару фасаду будинку надається певна фактура. Для цього використовуються пластикова терка, якою треба робити вертикальні, горизонтальні, а також кругові рухи.

Вид рухів прямо залежить вид того малюнку, який ви бажаєте отримати в кінцевому підсумку. Надлишки сполучного матеріалу не треба повертати в ємність з матеріалом, де він знаходився. Це може негативно вплинути на декоративність ефекту, істотно погіршити вид стіни.

При нанесенні декоративного покриття не роблять перерви – дуже важливо, що уся робота була зроблена за один раз. Якщо пізніше з’явиться така необхідність, декоративне покриття фарбується.

Можна зробити висновок, що утеплення стін Івано-Франківськ – це досить важка робота і знайти відповідного фахівця не дуже просто. Ви можете звернутися в нашу компанію, яка працює на цьому ринку вже не один рік, і за весь час роботи має тільки схвальні відгуки від клієнтів та ділових партнерів.

Ви можете переглянути роботи виконані “Арсбудкомплектом” у розділі Наші клієнти.

У Вашому Кошику:

0 товарів
0 сума в грн